Moje Pierwsze Słowa [+KONKURS] - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Moje Pierwsze Słowa to polskojęzyczna aplikacja, która jest skierowana do zaczynających uczyć się mówić dzieci.
Program zawiera 88 dużych, kolorowych kart uporządkowanych w 11 kategoriach (AGD, łazienka, meble, naczynia, owady, owoce, zwierzęta, pojazdy, ubrania, warzywa, zwierzęta wodne) i jest bardzo prosty w nawigacji.
Na każdej karcie jest wyraźny obrazek, który jest podpisany i czytany przez lektora w języku polskim (głos kobiecy). Niektóre z kart są wzbogacone animacjami i charakterystycznymi dla zilustrowanych przedmiotów i zwierząt zabawnymi odgłosami.

Aplikacja zawiera również 4 proste gry, dzięki którym Twoje dziecko może w łatwy i przyjemny sposób utrwalić swoją wiedzę. Są to zgadywanki, w których dziecko zbiera punkty za każdą poprawną odpowiedź.
Zabawa polega na wskazaniu właściwego przedmiotu lub zwierzaka czytanego przez lektora (do wyboru są cztery obrazki). Każda z 4 zgadywanek składa się z 22 poziomów i jest wzbogacona o system nagród i tabelę z wynikami.

UWAGA!
Do rozdania mam tylko pięć kodów na tą aplikację. Jeśli chcecie otrzymać jeden z nich, skomentujcie powyższy wpis.

[Link AppStore]

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 63
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 17 grudnia 2012, 10:10.
Kategorie: AppStore, KONKURSY, Recenzje aplikacji i gier
Tagi: , , ,

4 komentarze. Napisz komentarz

 1. avatar

  cin3k

  Akurat na czasie … Poprosze o kod.

 2. avatar

  piotr krakow

  Super zabawa:)

 3. Kody zostały wysłane.

 4. avatar

  Adam

  Dobre dla młodych, zamiast Angry …