[Pierwsze wrażenia] Instagram pojawił się na Androidzie - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Minął już szmat czasu od momentu, w którym zapisałem się do newslettera Instagram’a dotyczącego aplikacji na Androida. Jednak ku mojemu zdziwieniu wczoraj wieczorem otrzymałem maila z linkiem do Google Play. Wszedłem, zainstalowałem i trochę się pobawiłem.

Z moich pierwszych obserwacji wynika, że Androidowy odpowiednik Instagrama niewiele różni się od wersji na iOS. Możemy jedynie mówić o niuansach związanych z wyglądem aplikacji na obydwu platformach. Oczywiście zasada działania programu jest identyczna. Możemy zrobić zdjęcie lub wybrać obraz z galerii. Również nie brakuje opcji umieszczenia linku do zdjęcia na serwisach społecznościowych takich jak Facebook czy Twitter.

Nawet pozwoliłem sobie dodać kilka zdjęć za pośrednictwem mojego telefonu. W związku z tym, że na każdym kroku można spotkać się ze stwierdzeniem „Androidowcy obniżają poziom Instagrama” wybrałem zdjęcia zrobione lustrzanką. Mam nadzieję, że nikt nie zarzuci mi, że są one słabej jakości.

Małą próbkę można zobaczyć tutaj (użytkownik macio76):
[Zdjęcie 1]
[Zdjęcie 2]

Na koniec postanowiłem zadać Wam wałkowane w kółko pytanie. Czy użytkownicy Androida na prawdę będą Wam przeszkadzać w korzystaniu z Instagrama?

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 113
Data opublikowania wpisu: środa, 4 Kwiecień 2012, 16:36.
Kategorie: AppStore, Ciekawostki, Konkurenci iPhone, Wydarzenia
Tagi: , , , , ,