Która firma korzysta z największej ilości produktów Apple? - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Mogłoby się wydawać, że na pytanie postawione w tytule wpisu nie da się znaleźć odpowiedzi. Jednak znalazłem ciekawe dane, dzięki którym jestem w stanie udzielić odpowiedzi na ww. pytanie.

Z uzyskanych przeze mnie informacji wynika, że firma IBM jest największym na świecie użytkownikiem produktów Apple. Mowa tutaj o sumarycznej liczbie wszystkich posiadanych przez przedsiębiorstwo urządzeń.
30 000 pracowników IBM korzysta z iPhone’ów, 10 000 osób z iPad’ów oraz tyle samo z MacBook’ów. Na drugim miejscu znajduje się firma Lowe, której pracownicy posiadają 42 000 iPhone’ów, a na trzecim miejscu uplasowała się Korea Telecom z 32 000 iPad’ów.

Szczerze mówiąc dziwi mnie trochę polityka tej firmy. Jak wiadomo IBM również produkuje komputery przenośne, więc dlaczego tyle osób korzysta z urządzeń konkurencji?

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Jesteście zdziwieni, a może już o tym wiedzieliście?

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 229
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 6 lutego 2012, 17:43.
Kategorie: AppStore, Ciekawostki, iPad 2, iPhone 4S, Mac
Tagi: , , , , ,

2 komentarze. Napisz komentarz

  1. avatar

    RZoG

    Tylko, że IBM już od paru ładnych lat nie produkuje żadnych komputerów PC.

  2. Zgodzę się z Tobą, ale na pewno jakieś zapasy powinni jeszcze mieć. Na 100% wszystkiego nie wyprzedali, więc pracownicy mogliby korzystać z rodzimego sprzętu.