Connor Zamary: Deweloper mający zaledwie 7 lat - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Connor Zamary jest siedmioletnim chłopcem, który ma już na swoim koncie stworzenie pierwszej aplikacji dla iOS. Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że ów młodzieniec nie jest programistą, a deweloperem. Są to dwie zupełnie różniące się od siebie role.

Jak już wcześniej wspomniałem Connor jest bardzo młodym deweloperem, który założył własną firmę (nie wiem jakim cudem, ale takie znalazłem informacje). Dzięki niej jest w stanie realizować własne wizje i z pomocą programistów umieszczać je w AppStore.

Ciekawostką jest to, że Connor Zamary sam przygotował prezentacje multimedialną, dzięki której znalazł inwestorów finansujących całe przedsięwzięcie. Dodatkowo prowadził liczne wideokonferencje ze współpracownikami tworzącymi tą aplikację, aby na bieżąco monitorować rozwój sytuacji.

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Jaki udział miał ten chłopak w tworzeniu tej gry? 10, 20, 30%? Sądzę, że sukces jest zasługą osób postronnych, które zaprogramowały i wypromowały tą aplikację.

Zapraszam do wyrażenia swojej opinii dotyczącej tego wpisu oraz zerknięcia na aplikację Connor’a

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 124
Data opublikowania wpisu: sobota, 4 lutego 2012, 10:48.
Kategorie: Apple, AppStore, Ciekawostki, Wydarzenia
Tagi: , , , ,

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.