Dexim Green Cable: Niespotykany przewód ładujący - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Przeglądając kilka zagranicznych serwisów o Apple trafiłem na bardzo ciekawy wpis o ekologicznym kablu przeznaczonym dla urządzeń z nadgryzionym jabłkiem. Szczerze mówiąc jak dotąd nie spotkałem się z podobnym rozwiązaniem, przez co wpis jeszcze bardziej mnie zafascynował.

Zacznę od samego początku. Producentem akcesorium jest firma Dexim, która tworzy różne użyteczne gadżety dla smartphone’ów (głównie dla iPhone’a). Produkt, o którym piszę nazywa się Visible Green Cable.

Ale co w nim takiego niezwykłego?

Mianowicie podczas ładowania kabel świeci w sposób przypominający przepływ prądu. Możemy wyróżnić dwa typy iluminacji: wolny (od 65% do 99% baterii) i szybki (od 0 do 65% baterii). Po pełnym naładowaniu akumulatora w naszym urządzeniu kabel po prostu gaśnie. Moim zdaniem ładowanie wygląda świetnie, możecie się o tym przekonać oglądając niżej zamieszczony film.
Jako ciekawostkę dodam, że kabel został wyposażony w technologię Electroluminescent light, która redukuje pobór prądu i oszczędza energię.

Po więcej informacji zapraszam na stronę producenta

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 335
Data opublikowania wpisu: środa, 1 lutego 2012, 13:59.
Kategorie: Apple, Ciekawostki, Gadżety
Tagi: , , , , , , ,

1 komentarz. Napisz komentarz

  1. kABELEK JEST DOSTEPNY W NASZYM SKLEPIE ZAPRASZAMY