Aplikacja SaveUp nominowana do Mobile Trends Awards - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad


Aplikacja mobilna SaveUp stworzona przez firmę iTraff Technology została nominowana do prestiżowej nagrody Mobile Trends Awards. Program umożliwia mobilne zakupy przy pomocy smartfona. Nominację przyznano w kategorii m-commerce.

SaveUp to aplikacja, która umożliwia mobilne zakupy. Rozpoznaje produkty na podstawie zdjęć zrobionych im smartfonem. W chwili obecnej za jej pomocą można zakupić gry, płyty cd, książki oraz filmy. Aplikacja wykorzystuje opracowaną przez iTraff Technology zaawansowaną technologię rozpoznawania obrazu. Rozpoznaje wielowymiarową przestrzeń płaskiej grafiki i skutecznie wyszukuje charakterystyczne punkty przedstawionego na niej przedmiotu.. Dzięki temu po sfotografowaniu np. płyty cd na plakacie w naszym telefonie wyświetlą się oferty jej zakupu w internecie.

Pozostałe nominowane aplikacje to:
Komputronik za aplikację prezentującą ofertę firmy.
Grupa Nokaut za aplikację mobilną Nokaut Skaner służącą do korzystania z porównywarki cenowej nokaut przez skanowanie kodów kreskowych.
Grupa Allegro za aplikację służącą do obsługi jej platformy aukcyjnej.

W skład jury konkursu wchodzić będą znane postacie z polskiego świata technologii mobilnych z takich firm jak Allegro czy Microsoft. Ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie dyplomów i statuetek odbędzie się podczas gali, 27 stycznia 2012 roku po Mobile Trends Conference.

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 128
Data opublikowania wpisu: wtorek, 17 stycznia 2012, 15:40.
Kategorie: AppStore, Ciekawostki, Wydarzenia
Tagi: , ,

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.