Redsn0w 0.9.10b3: Trwały Jailbreak iOS 5.0.1 - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

DevTeam sprawił nam spóźniony, ale za to trafny prezent świąteczny. Jest nim możliwość wprowadzenia w trwały tryb Jailbreak urządzeń takich jak iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4 CDMA, iPad 1, iPod Touch 3G oraz iPod Touch 4G. Możemy tego dokonać dzięki najnowszej wersji Redsn0w oznaczonej numerem 0.9.10b3.

Jednak aplikacja nie działa dokładnie tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Nadal czekamy na Jailbreak’a iPhone 4S oraz iPad 2, nad którymi stale pracuje Pod2g. Nie zapominajmy, że jego zasługą jest wydanie aktualnej wersji Redsn0w, ponieważ tylko dzięki jego materiałom było to możliwe. DevTeam dokonał jedynie ostatniego szlifu w postaci wydania aplikacji.

Mam jeszcze dla Was taką małą sugestię. Jeżeli zamierzacie korzystać z Redsn0w 0.9.10b3 i nie chcecie mieć później problemów z JB to korzystajcie z programu na urządzeniach z czystym softem. Oznacz to, że nie powinno być już wprowadzone wcześniej w tryb Jailbreak na uwięzi za pomocą poprzednich wersji Redsn0w.

Poniżej znajdziecie linki, dzięki którym będziecie mogli pobrać program…

[Download Redsn0w 0.9.10b3 for Mac]

[Download Redsn0w 0.9.10b3 for Windows]

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 805
Data opublikowania wpisu: piątek, 30 Grudzień 2011, 13:41.
Kategorie: Ciekawostki, Cydia, Jailbreak, Wydarzenia
Tagi: , , ,

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.