UNICEF iPuzzle w AppStore - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Aplikacja UNICEF iPuzzle jest już dostępna w polskim i amerykańskim AppStore. Gra przygotowana przez iPlacement na potrzeby kampanii UNICEF Polska „Faceci ratują dzieci” (www.faceciratujadzieci.pl) ma zachęcić młodych ludzi do wsparcia programu szczepień w Sierra Leone.

„Wychodzimy naprzeciw nowoczesnym technologiom, aby zachęcić młode, dynamiczne i nowoczesne osoby do dobroczynności poprzez grywalizację społecznego zaangażowania na rzecz dzieci i kobiet w Sierra Leone” – mówi Marek Krupiński, Dyrektor Generalny UNICEF Polska. „Zdecydowaliśmy się na UNICEF iPuzzle, ponieważ chcemy wykorzystywać najnowsze platformy komunikacji do mówienia o potrzebach dzieci. Wierzymy, że dzięki temu jeszcze skuteczniej będziemy mogli pomagać.” – dodaje.

Aplikacja UNICEF iPuzzle została przygotowana przez iPlacement (www.iplacement.net) na bazie gry The M., wydanej przez iFun4All. W grze ulokowano kreacje z dziećmi ze Sierra Leone i celebrytami wspierającymi kampanię „Faceci ratują dzieci”. Szatę graficzną oryginalnej gry dostosowano do kolorystyki organizacji. Pod zmienioną nazwą – jako UNICEF iPuzzle – gra ukazała się w polskim i amerykańskim AppStore w ramach prezentu świątecznego dla obecnych i przyszłych darczyńców UNICEF. Aplikację będzie można pobrać do 31 marca 2012 r.

„Będziemy czekać na ostateczne wyniki z AppStore, ale już teraz mogę z całą pewnością stwierdzić, iż gra od momentu udostępnienia w AppStore cieszy się sporą popularnością. To bardzo dobry prognostyk dla całej akcji. Cieszy to tym bardziej, iż razem z UNICEF wierzymy, że działanie, które zaproponowaliśmy, będzie mieć swoje odbicie nie tylko w wymiarze wizerunku organizacji, ale
i w liczbach” – mówi Anna Godek-Biniasz, PR & marketing manager w iPlacement. „Mamy ogromną nadzieję, że dzięki UNICEF iPuzzle realnie przyczyniamy się do wzrostu liczby superbohaterów akcji „Faceci ratują dzieci”- dodaje Godek-Biniasz.

Aplikację UNICEF iPuzzle (iPhone) może znaleźć w AppStore

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 81
Data opublikowania wpisu: środa, 21 grudnia 2011, 16:12.
Kategorie: AppStore, Recenzje aplikacji i gier, Zapowiedzi gier i aplikacji
Tagi: , ,