Word Finder – The Game - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Kochasz gry słowne, wymagające dużo myślenia ?

Word Finder – The Game to oryginalna gra, w której Twoim celem jest odnajdywanie wyrazów w…innych wyrazach! Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, ile wyrazów moze się mieścić w jednym słowie? Jeśli nie, to już teraz możesz to sprawdzić i udowodnić światu, że jesteś najlepszym w poszukiwaniu wyrazów, używając swojej wiedzy i zdolności szybkiego myślenia!

W każdym z 3 trybów rozgrywki, twoim zadaniem jest znalezienie tyle wyrazów, ile to możliwe, co zależy również od poziomu trudności. Możesz użyć liter z podanego słowa tylko raz! A żeby to utrudnić, gra zalicza tylko rzeczowniki – każdy inny wyraz, włącznie z imionami, nie będzie zaliczany! Trudne? Nie martw się, do dyspozycji masz 3 podpowiedzi, które możesz użyc podczas rozgrywki, potrząsając swoim urządzeniem.

Im wyższy poziom trudności, tym więcej wyrazów musisz znaleźć do podanego słowa! Każdy stopień posiada własną minimalną liczbę wyrazów, które musisz znaleźć, aby dostać się do następnego słowa. Kiedy to zrobisz, będziesz zapytany o to, czy chcesz już następne słowo, czy wolisz kontynuować grę z tym słowem i znaleźć jak najwięcej wyrazów!

Znudzony grą samemu? Weź kolegę i zagraj z nim pojedynek w trybie Multiplayer! Wybierz ile słów chcecie zagrać, zmień ustawienia i zacznij walkę! Ten, którego liczba znalezionych wyrazów będzie większa, wygrywa!

Aby rozgrywka była jeszcze lepsza, gra posiada również Open Feint, który pozwala Ci na rywalizację online na tablicach wyników oraz zdobywanie osiągnięć! Znajdź tyle wyrazów, ile się da i pokonaj swoich przyjaciół z całego świata!

Główne cechy gry:
– 3 Tryby rozgrywki (Zwykły, Na Czas & Mulitplayer)
– 3 Poziomy Trudności
– Open Feint
– Ciągle rosnąca liczba słów!
– Unikalna rozgrywka, jakiej jeszcze nigdzie nie widziałeś na swoim iUrządzeniu!

[Link AppStore]

[Word Finder na FB]

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 127
Data opublikowania wpisu: niedziela, 11 Grudzień 2011, 8:59.
Kategorie: AppStore, Zapowiedzi gier i aplikacji
Tagi: , ,

3 komentarze. Napisz komentarz

 1. Grafika jest tak fatalna, że aż odrzuca od samej gry…
  Powinni nad tym popracować a nie wypuszczać taki produkt, od którego aż oczy bolą.

 2. Pewnie zabiorą się za to w drugiej kolejności, ale od tego się zaczyna 😉

  PS. 24.12 będę rozdawał kody na tą aplikacje.

 3. avatar

  Kamil

  grafa nie za dobra, ale gameplay nawet fajny 🙂