i’mWatch zadebiutował na amerykańskim rynku - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Jakiś czas temu pisałem o i’mWatch’u, czyli o pierwszym prawdziwym smartwatch’u. W momencie publikacji tamtego wpisu urządzenie nie ujrzało jeszcze światła dziennego, a strona producenta była niedostępna. Teraz wszystko jest już w porządku i możemy pooglądać zdjęcia zegarka oraz poznać kilka szczegółów dotyczących jego budowy czy funkcjonowania. O cenach nie będę się wypowiadał, bo są one po prostu kosmiczne, szczególnie jak wybierzemy sobie jedną ze specjalnych wersji urządzenia.

Po więcej informacji zapraszam na stronę producenta, a zarazem dystrybutora…

Będzie to bardzo ciekawe urządzenie posiadające 1,55-calowy dotykowy ekran, Bluetooth oraz 4GB pamięci wewnętrznej.
Zegarek będzie kompatybilny ze wszystkimi mobilnymi systemami operacyjnymi dostępnymi na rynku. Urządzenie będzie posiadało zakrzywione szafirowe szkiełko i prawdopodobnie ekran taki jak w iPodzie Nano. Za jego pośrednictwem będziemy mogli czytać SMSy, e-maile oraz wiadomości z serwisów takich jak Facebook czy Twitter. Również numery osób dzwoniących jak i inne informację będą wyświetlane na ekranie zegarka.

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 261
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 31 Październik 2011, 11:59.
Kategorie: Ciekawostki, Gadżety, Wydarzenia
Tagi: , , , ,

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.