[Plotka] Apple nie udało się kupić Dropbox’a - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Apple zaoferowało kwotę 800.000.000 dolarów za przejęcie Dropbox’a. Jednak oferowana kwota nie była satysfakcjonująca dla właściciela DB, którego wartość została oszacowana na 4 miliardy dolarów, a roczny obrót na 100 milionów dolarów. Jak na razie nie znamy finału negocjacji. Możemy się tylko domyślać, że Apple chce kupić Dropbox’a, aby zintegrować go z iCloud.

Dropbox – usługa świadczona przez Dropbox, Inc. polegająca na udostępnieniu przestrzeni dyskowej na serwerach tej firmy. Wgrywanie danych na dysk jest możliwe dzięki specjalnemu oprogramowaniu, zaś do przeglądania i ściągania tych danych wystarczy dostęp do Internetu. W wersji darmowej dostępne są 2 GB miejsca na serwerach, jego powiększenie wymaga uiszczenia opłaty.

Jak już jesteśmy przy DB to zachęcam do rejestracji z mojego linku. Otrzymujecie wtedy 250MB gratis…

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 118
Data opublikowania wpisu: niedziela, 11 Wrzesień 2011, 13:03.
Kategorie: Apple, Ciekawostki, Wydarzenia
Tagi: , , , ,

1 komentarz. Napisz komentarz

 1. avatar

  Aser

  Dropbox swoje, ale jest ciekawsza alternatywa MINUS –

  http://min.us/rVaCbcR

  Zyskujemy na starcie 10 GB po czym przez linki referencyjne rozszerzamy do, UWAGA, aż do 50 GB! (każdy zaproszony użytkownik to dodatkowy 1GB pojemności).

  Fajne nie 🙂 aha 2 GB na jeden plik, jeszcze ciekawiej.

  Należy dodać iż minus posiada fajne programy dla wszystkich systemów desktop oraz mobilnych do zarządzania, udostępniania i czegokolwiek tylko chcemy w tym serwisie (nie musimy logować się na stronę).