Sainsbury: Wózki sklepowe z dockiem dla iPada - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

iPad na stałe zagościł w codziennym życiu wielu osób. Niektórzy z nich nie potrafią spuścić swojego tabletu z oka nawet na kilka minut. Towarzyszy im prawie przy każdej czynność. Zauważyli to przedstawiciele firmy Sainsbury i postanowili ten fakt wykorzystać.

W supermarketach wcześniej wspomnianej sieci handlowej pojawiły się innowacyjne wózki wyposażone w stacje dokujące dla iPadów, dzięki czemu każdy zakupoholik podczas przechadzania się pomiędzy alejkami może oglądać telewizję lub robić cokolwiek na swoim tablecie.

Sainsbury zadbało nawet o bezpieczeństwo kupujących. Każdy z wózków został wyposażony w specjalne czujniki, które mają zapobiec zderzeniu się z innym wózkiem bądź regałem.
Również wyczytałem, że dock posiada panel słoneczny, aby zapobiec rozładowaniu się baterii podczas wielogodzinnego rajdu po sklepach. Wydaje mi się to trochę mało prawdopodobne, bo skąd wziąć światło słoneczne w budynku? Możliwe, że pozyskiwanie energii ze świetlówek lub innego źródła światła jest możliwe, jednak mam co do tego spore wątpliwości.

Poniżej znajdziecie zdjęcie innowacyjnego koszyka. Czy chcielibyście, aby takie cuda pojawiły się w naszych supermarketach?

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 228
Data opublikowania wpisu: środa, 31 sierpnia 2011, 13:47.
Kategorie: Apple, Ciekawostki, iPad, iPad 2
Tagi: , , , ,

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.