PayU i Play uruchamiają mobilne doładowania komórek - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Posiadacze telefonów w sieci Play mogą już zasilać konta swoich komórek przez… komórkę. Operatorem technologicznym usługi mobilnych doładowań jest PayU.

Doładowanie telefonu w sieci Play można kupić wchodząc na komórce na mobilny serwis internetowy www.e-doladowaniaplay.pl. Użytkownik doładowuje konto wybierając jedną z kilkunastu dostępnych form płatności. Cały proces doładowań realizowany jest przez PayU – operatora systemów płatności internetowych, takich jak np. Płatności.pl i Płacę z Allegro.

– Wykorzystaliśmy technologię, która dostarcza wygodniejsze rozwiązanie, niż doładowania poprzez specjalne serwisy internetowe – mówi Maciej Szmigiel z PayU. – Usługa mobilna nie ma żadnych ograniczeń. Konto komórki można zasilić dowolną kwotą, o każdej porze i w każdym miejscu. Wystarczy mieć pod ręką telefon z dostępem do internetu – dodaje.

Do wyboru są płatności szybkim e-przelewem do kilkunastu banków lub kartą kredytową. Na zakończenie operacji posiadacz zasilanego konta otrzymuje maila z jej potwierdzeniem. Dzięki błyskawicznym e-przelewom cały ten proces trwa zaledwie chwile. Istnieje także możliwość wystawienia faktury za doładowanie.

Mobilne doładowania telefonów komórkowych to już kolejny projekt, przy którym PayU SA oraz spółka P4 – operator sieci Play – współpracują ze sobą. Od czterech lat PayU jest operatorem technologicznym internetowych doładowań na stronie operatora Play. PayU jest również operatorem finansowym doładowań Play na portalu społecznościowym Facebook.

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 141
Data opublikowania wpisu: piątek, 5 Sierpień 2011, 12:00.
Kategorie: Ciekawostki, Wydarzenia
Tagi: , , , ,

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.