100 Najsłynniejszych Obrazów Świata [+KONKURS] - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Aplikacja 100 Najsłynniejszych Obrazów Świata powstała przy współpracy Wydawnictwa Naukowego PWN z RosMedia.

100 Najsłynniejszych Obrazów Świata to aplikacja, która zawiera wybór dzieł malarskich od prahistorii do współczesności, prezentowanych w postaci ilustracji wraz z obszernym opisem. Obok dzieł o rozmiarach monumentalnych omawiamy również przykłady arcydzieł średniowiecznej miniatury. Opisy dzieł uzupełniają syntetyczne wizytówki mieszczące najważniejsze informacje oraz biogramy twórców. W aplikacji znalazły się także zabawne puzzle o kilku poziomach trudności.

UWAGA!
Do rozdania mam tylko cztery kody na tą aplikację, więc warto się spieszyć. Wystarczy jedynie skomentować powyższy wpis.

PS. Ponownie zachęcam do lubienia nas na FB oraz oczywiście RosMedia i PWN. Jeśli chodzi o nas to po prawej stronie znajdziecie przyjazny slider, który ułatwi wam całą operacje.

[Link AppStore]

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 144
Data opublikowania wpisu: środa, 3 sierpnia 2011, 16:00.
Kategorie: AppStore, KONKURSY, Recenzje aplikacji i gier
Tagi: , , , ,

8 komentarzy. Napisz komentarz

 1. avatar

  Gibbs

  Fajne 🙂

 2. avatar

  cube

  Ciekawa aplikacja 🙂

 3. avatar

  11A

  baardzo ciekawie sie zapowiada:)

 4. przydatne

 5. dzięki za kod. 🙂

 6. Proszę bardzo. Miło, że podziękowałeś, bo mało kto to robi. Wysłałem już setki kodów, a podziękowano mi może kilkanaście razy 😉

 7. avatar

  11A

  tez bardzo dziekuje:)

 8. avatar

  Gibbs

  Ja także dziękuje!