Lamebo VS. Zombies - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Lamebo vs. Zombies – tytuł może sugerować na powiązanie z Plans vs. Zombies, ale nic bardziej mylnego. To nie kolejny Tower Defense, a prawdziwa rozpierducha, której nie powstydziłby się John Rambo.

Historia rozpoczyna się od opowieści o mały człowieku posiadającym kręcone włosy, który na dobre rozpętał III Wojnę Światową. Rząd amerykański nie chcąc ryzykować zdrowia swoich obywateli, wprowadził w życie plan stworzenia zwierząt mutantów zdolnych pokonać najeźdźcę.

Jak to zwykle w tego przypadkach bywa, eksperyment się nie udał. Zamiast zastępów niezniszczalnych żołnierzy, pojawiły się niezliczone hordy Zombie, które zaatakowały kraj. Na szczęście efektem ubocznym całej operacji było stworzenie Rambo-barana który z naszą pomocą wybije wszystkich co do jednego!

Nasz super bohater nie jest osamotniony w walce. Do swojej dyspozycji ma aż siedem różnych broni, w których znajdzie się również wyrzutnia napalmu. Każdą z broni można dopakować, co daje nam zwrotną liczbę 21 ulepszeń!

Źródło: simblog.pl

[Link AppStore]

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 90
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 18 lipca 2011, 13:59.
Kategorie: AppStore, Recenzje aplikacji i gier
Tagi: , ,

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.