101 Pictures – Animals HD - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Jest to kolorowanka, która wyróżnia się od innych podobnych produktów ilością obrazków dostępnych za darmo do zabawy.

101 Pictures – Animals wciąga nas w wir kolorowania, 101 obrazków przedstawiających różnorodne zwierzęta. Możemy pokolorować znaną nam krowę jak i tajemniczego dinozaura. Aby nie pogubić się w tak dużej ilości obrazków zostały one pogrupowane w kategorie, tak więc mały chłopiec czy dziewczynka mogą spędzać godziny kolorując swoje ulubione postacie.

Prezentowane obrazki zostały tak dobrane aby maluchy nie miały kłopotów z ich pokolorowaniem. Duża przestrzeń jaką daje nam iPad została w pełni wykorzystana, a dla wymagających, udostępniona jest opcja powiększania obrazków.

Do dyspozycji mamy pełną paletę barw oraz narzędzi, przy pomocy których nawet rodzice mogą odkryć w sobie duszę artysty malarza i stworzyć profesjonalnie wyglądające dzieło.

Książeczka jest dostępna za darmo z opcją dokupienia kontentu. 101 Pictures jest pierwszą produkcją z serii 5 tak dużych i rozbudowanych aplikacji.
Autorem książeczek jest spółka Seven Horns, a developerem JOJO Mobile Polska.

[Link AppStore]

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 133
Data opublikowania wpisu: niedziela, 17 lipca 2011, 15:41.
Kategorie: AppStore, Recenzje aplikacji i gier
Tagi: , ,

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.