Wyniki konkursu: Zdobądź słuchawki Griffin „TuneBuds” - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Wreszcie nadeszła długo wyczekiwana przez was chwila. Za kilka minut bądź sekund dowiecie się kto został zwycięzcą konkursu numer 4 i stał się właścicielem nowiutkich słuchawek Griffin „TuneBuds”. Jak zwykle nie dowiecie się od razu kto jest szczęśliwcem i posiadaczem nowego sprzętu grającego. Najpierw musi być krótki wstęp oraz kilka pierdół z mojej strony.

Dla przypomnienia napiszę, że sponsorem naszego serwisu jest sklep Armago.pl, co jest równoznaczne z tym, że wcześniej wspomniany reseller produktów Apple jest fundatorem nagrody w tymże konkursie.

Muszę zaznaczyć, że wybór zwycięzcy był bardzo trudny, ponieważ poziom waszych zgłoszeń był bardzo podobny i trudno było wyłowić najlepszy komentarz. Czytałem wszystkie zgłoszenia kilkanaście razy eliminując po zakończeniu każdej kolejki kilka najmniej podobających mi się propozycji. W taki sposób, metodą eliminacji wytypowałem jedną jedyną osobę, która otrzyma słuchawki.

Szczerze mówiąc to myślałem, że trochę więcej osób się zgłosi, ale czym mniejsza konkurencja tym lepiej dla was. Nie będę już przedłużał i przejdę do ogłoszenia zwycięzcy.

Panie i panowie chciałbym ogłosić, że zwycięzcą w naszym konkursie jest: w00jas. Serdecznie gratulujemy!

Michale teraz możesz być pewien, że nienawidzi Cię kilkanaście osób, które brały udział w tym konkursie 😉

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 199
Data opublikowania wpisu: czwartek, 23 czerwca 2011, 12:30.
Kategorie: Gadżety, KONKURSY
Tagi: , , , , ,

6 komentarzy. Napisz komentarz

 1. avatar

  MrGibbs

  Hmm. no cóż , nie wygrałem , Ale gratuluje zwycięzcy 🙂

  Miłego słuchania 😉

 2. Cóż, niezmiernie mnie cieszy, że wybraliście moją odpowiedź 🙂 Gratuluję wszystkim, bo faktycznie nasze komentarze miały podobny poziom 🙂

 3. Skontaktuje się z Tobą po południu w sprawie wysyłki 😉

 4. avatar

  terrorizer

  Gratulacje dla zwycięzcy 🙂

  PS. Nie obraziłbym się gdybym to ja wygrał 🙂
  PS2. Może innym razem 🙂

 5. avatar

  leonnelson

  Gratulacje 😉

 6. Słuchawki dzisiaj do mnie dotarły i za jakiś czas przyślę ich test z kilkoma zdjęciami 🙂