iOS 5: Transmisja muzyki poprzez Bluetooth - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Odkryto kolejną funkcję w iOS 5, którą jest streaming muzyki poprzez Bluetooth. Sądzę, że użyłem dobrego określenie na to zjawiska, ale jeśli się mylę to mnie poprawcie.

Tak jak wcześniej wspomniałem chodzi o przekazywanie muzyki poprzez Bluetooth do odtwarzacza samochodowego. Całość odbywa się w pełni zautomatyzowanie, a naszym zadaniem jest jedynie wybór ścieżki dźwiękowej. Zmiana utworu jest błyskawicznie pokazywana na ekranie nawigacji itp. Jestem pewien, że możemy sterować odtwarzaczem za pośrednictwem iPhone’a, jednak nie wiem czy jest to możliwe w drugą stronę.

Poniżej możecie znaleźć filmik przedstawiający działanie tej funkcji…

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 1 574
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 13 Czerwiec 2011, 17:33.
Kategorie: Apple, Ciekawostki, Nowości w firmware
Tagi: , , , , ,

7 komentarzy. Napisz komentarz

 1. Ja używam tego podczas streamowania muzyki przez Bluetooth do laptopa. I działa to już na iOS 4 oraz chyba na iOS 3.0.

 2. avatar

  AdamG

  Dokladnie. To zadna nowosc. Jedyna nowoscia jest to, ze teraz wyswietlane sa tez nazwy wykonawcow i utworow, takze autor nie popisal sie tym wpisem

 3. Szczerze mówiąc to wcześniej o tej funkcji nie słyszałem. Przepraszam 🙁

 4. avatar

  leonnelson

  Ja tez o tym nie słyszałem..

 5. Już zastałem „pochwalony” za ten wpis na pewnym blogu 😉 Zapewne domyślacie się na jakim.

 6. avatar

  Novy

  Żyje dzięki tej funkcji od dawna, to prawda, że teraz dodali tylko funkcję Track ID. Sterować „w drugą” stronę gdy łączę się przez zestaw Nokia niby da się ale działa to czasami bardzo dziwnie, więc steruje +/- głośność.

 7. avatar

  Chmielu

  Na iPhonie 3g 4.2.1 Działa streaming bluetooth 🙂