Gresso: iPhone 4 Time Machine - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Jeśli kochasz zegarki, a zarazem jesteś wielbicielem produktów Apple to zapewne zainteresuje Cię produkt firmy Gresso. Jest nim iPhone 4, który zyskał dzięki kilku małym przeróbkom przydomek Time Machine.

W zasadzie to wnętrze iPhone’a pozostało nietknięte, jednak obudowa wzbogaciła się o kilka ciekawych elementów, którymi są zegarki. Jest ich dokładnie 6, a każdy z nich wskazuje czas obowiązujący w jednym z największych miast świata. Naturalnie każdy z egzemplarzy posiada szwajcarski mechanizm, który posłuży latami.

Jedynym minusem tego urządzenia jest jego cena, ponieważ wynosi ona aż $6000…

PS. W zasadzie to musieli coś we wnętrzu iPhone’a nabałaganić, ponieważ inaczej mechanizmy zegarków by się tam nie zmieściły.

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 241
Data opublikowania wpisu: sobota, 11 Czerwiec 2011, 16:34.
Kategorie: Apple, Ciekawostki, iPhone 4
Tagi: , , ,

1 komentarz. Napisz komentarz

  1. Brzydko to wygląda. pozatym po co kupować tego typu zmodyfikowanego iPhona z zegarkami na obudowie zamiast pięknego loga Apple. po drugie w samym iPhonie mamy możliwość ustawienia sobie dowolnej ilości czasów na świecie. po trzecie nie ma (chyba) mozliwości regulacji tych zegarków. po czwarte wiadomo że iphone 4 ma z tyło szkło na obudowie i jest ono wg Apple wytrzymałe ale ludzie lubią nosić iPhona w pokrowcu więc to rozwiązanie zabija możliwość używani pokrowca. Dla mnie to „coś” jest bez sensu i nie wróżę temu długiej przyszłości.