Wyrzucili 600 podrobionych iPhone’ów przez okno! - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Chiński producent podróbek iPhone’ów został kilka dni temu zatrzymany przez policję w swoim mieszkaniu w okolicach Shenzhen.

W lokalu znajdywał się dowodzący całym procederem oraz kilku jego współpracowników. W momencie przyjazdu policji rozpoczęło się niszczenie dowodów rzeczowych obciążających wcześniej wspomnianych fałszerzy. Dokumenty były palone, a elektronika wylądowała za oknem. Dodam, że wszystko działo się na 18. piętrze wieżowca.

Liczba podrobionych urządzeń sięgnęła 600 sztuk. Były wśród nich iPhone’y 4 jak i model jeszcze nie upubliczniony, czyli iPhone 5.

Podczas tego incydentu nie zostały spowodowane większe szkody oprócz drobnych uszkodzeń kilku samochodów, ogrodzeń czy skuterów. Żaden przechodzień na szczęście nie ucierpiał.

Mimo próby zatarcia wszelkich śladów przestępstwa przez zatrzymanych policji udało się odzyskać wszystkie materiały, dzięki czemu fałszerze zostaną postawieni przed sądem.

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 253
Data opublikowania wpisu: niedziela, 15 Maj 2011, 14:51.
Kategorie: Apple, Ciekawostki, iPhone 4, iPhone 5, Wydarzenia
Tagi: , , , , ,

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.