SpeedUp Player Pro [+KONKURS] - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Z okazji weekendu przygotowałem dla was kolejny konkurs, w którym do wygrania są oczywiście kody na aplikacje. Jest ich dokładnie 5 i uprawniają do darmowego pobrania pozycji o nazwie SpeedUp Player Pro.

Wcześniej wspomniany program jest kolejnym odtwarzaczem muzycznym, jednak posiadającym kilka ciekawych i przydatnych funkcji. Możemy zmieniać prędkość odtwarzania muzyki, zdalnie sterować odtwarzaczem, powtarzać wybrane utwory oraz zrobić jeszcze kilka innych rzeczy.

UWAGA!
Do rozdania mam tylko pięć kodów na tą aplikację, więc warto się spieszyć. Wystarczy jedynie skomentować powyższy wpis.

Przypominam, że na blogu obowiązuje akceptacja komentarzy. Raz wysłałeś wiadomość to poczekaj aż ją zaakceptuje. Nawet, jeśli twój komentarz się nie pojawił, a zaraz po jego wysłaniu pojawiło się kilka innych to kod i tak trafi w twoje ręce. Niezaakceptowane komentarze czekają spokojnie aż kliknę to i owo, a później pojawiają się w swoim miejscu.
Ta sama historia dotyczy osób, których komentarze od razu się pojawią. Nigdy nie możecie być pewni, że wygraliście do momentu, gdy tego nie napisze.

[Link AppStore]

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 103
Data opublikowania wpisu: sobota, 14 maja 2011, 10:30.
Kategorie: AppStore, KONKURSY, Recenzje aplikacji i gier
Tagi: , , ,

9 komentarzy. Napisz komentarz

 1. avatar

  pawel

  proszę kod

 2. avatar

  Jurek

  Poproszę o kod;)

 3. avatar

  Mateusz

  Poproszę o kod 😉

 4. avatar

  Darek

  Proszę o kod 😉

 5. avatar

  ewaewa

  właśnie tego mi brakuje w iPhonie ^^ miałam taką funkcję w moim 1GB mpower mp3 i strasznie ją lubiłam 🙂 Niestety mp3-ka padła pół roku temu

 6. avatar

  Novy

  No i się nie załapałem.

 7. Kody właśnie wysłałem 😉

 8. Godzina konkursu wam odpowiadała czy wolicie inne pory?

 9. avatar

  Mateusz

  Mi pasuje