[Recenzja] Worldictionary - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Chciałbym wam pokrótce przedstawić aplikacje Worldictionary, która jest ciekawym, a zarazem praktycznym tłumaczem. Daje on możliwość wprowadzania tekstu ręcznie jak i bezpośrednie wskazywanie wyrazów za pośrednictwem kamery w naszym urządzeniu.

Zacznę może od najważniejszej rzeczy, które jest to, iż musimy posiadać połączenie z internetem, aby korzystać z tego programu. Powodem tego jest to, że Worldictionary opiera się na Translatorze Google, który oczywiście występuje w internetowej wersji.

Przejdźmy teraz do kilku słów o funkcjonowaniu samego słownika. Działa on bardzo sprawnie, słowa są tłumaczone błyskawicznie. Jeśli chcemy mamy dostęp do bardziej szczegółowego przekładu danego słówka.

Moim zdaniem Worldictionary jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla ludzi biznesu bądź osób mających styczność z wieloma językami. Trafiasz na nieznane słówko, włączasz aplikacje i już po chwili widzisz na ekranie jego tłumaczenie. Aplikacja kosztuje $4.99, więc nie jest to strasznie wysoka cena. Warto się skusić!

PS. Mam możliwość otrzymania kilku kodów, aby zorganizować konkurs na naszym blogu. Czy jesteście zainteresowani?

[Link AppStore]

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 94
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 2 maja 2011, 8:00.
Kategorie: AppStore, Recenzje aplikacji i gier
Tagi: , , ,

6 komentarzy. Napisz komentarz

 1. avatar

  Mateusz

  Czym ta aplikacja sie różni od Google tanslate?

 2. Chyba tylko tym, że można tłumaczyć tekst, który wskazujemy za pomocą kamery. Z tego co wiem aplikacja Google nie ma tej funkcji.

 3. avatar

  cube

  Jak najbardziej zainteresowany jestem 🙂

 4. avatar

  Mateusz

  Jeżeli tak. To z miła checia stestuje ta aplikacje. 🙂

 5. Najpierw to muszę kody dostać od dewelopera. Napisałem z prośbą i zobaczymy co z tego wyniknie .

 6. Dostałem informacje, że kody powinny zostać do mnie wysłane w przeciągu 3 najbliższych tygodni.