Jailbreak Wizard pojawił się na naszym blogu! - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Witajcie,
w związku z tym, że cały czas staram się rozwijać i ulepszać nasz serwis co jakiś czas pojawiają się kolejne innowacje. Tym razem przyszła pora na narzędzie Jailbreak Wizard, które jak zapewne wiecie służy do sprawdzania czy nasze urządzenie może zostać wprowadzone w tryb Jailbreak oraz czy możemy zdjąć z niego simlocka (w tym przypadku chodzi jedynie o iPhone’a).

Wcześniej wspomniane narzędzie znajdziecie pod tym adresem, jednak narazie nie znalazłem dobrego miejsca do umieszczenia przycisku kierującego na tą stronę. Nie martwcie się tym, ponieważ w ciągu najbliższych dni poradzimy sobie i z tym problemem.

Możecie również zgłaszać własne propozycje dotyczące umiejscowienia buttona oraz zachęcam do klikania „Lubię to!” na stronie z naszym Jailbreak Wizard’em. Jest to równoznaczne z polecaniem tego znajomym w tej lub innej formie.

PS. Aktualnie czytany przez was wpis zostanie przyklejony do strony głównej na kilka dni.

Nasz Jailbreak Wizard

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 302
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 18 kwietnia 2011, 15:55.
Kategorie: Ciekawostki, Jailbreak
Tagi: , ,

4 komentarze. Napisz komentarz

 1. avatar

  nevoX

  Brakuje Basebandu 05.13.04 przy iPhone 3GS

 2. avatar

  nevoX

  Tyczy się to nowszych softów (bo jak wiadomo można podnosić również bez zmiany Basebandu)

 3. Zaraz napiszę e-mail do twórcy skryptu w tej sprawie 😉

 4. A czy ogólnie mój pomysł przypadł wam do gustu? Mogę jeszcze zamieścić narzędzie do pobierania firmware, którego aktualnie potrzebujemy.