Czyżby w iOS 4.3.1 poprawiono wszystkie zaistniałe wcześniej błędy? - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad


Po wydaniu iOS 4.3 na oficjalnym forum Apple zaczęły ukazywać się niepokojące informacje. Wiele osób skarżyło się na przegrzewanie urządzeń oraz znacznie mniejszą żywotność baterii. Jeden z użytkowników napisał następujące słowa:

Mój iPhone 4 w ciągu ostatnich kilku dni podczas użytkowania bardzo się nagrzewa, a żywotność baterii strasznie zmalała. Zaledwie po godzinie od naładowania miałem już 80% baterii. Musiałem telefon podłączać do ładowania co kilka chwil, aby przetrwał cały dzień.

Problemy pojawiły się po aktualizacji oprogramowania do wersji 4.3, a po kolejnej aktualizacji, czyli do iOS 4.3.1 zniknęły.

Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją?

W mgnieniu oka pojawiło się kilka odpowiedzi na wcześniej wysłany post. Jest w nich napisane, że wystarczy przywrócić zapisaną kopię zapasową urządzenia, a jeśli to nie pomoże przywrócić iPhone’a jako nowe urządzenie.

Czy ktoś z was spotkał się z podobną sytuacją i ma jakieś doświadczenie w tym temacie?

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 282
Data opublikowania wpisu: niedziela, 10 kwietnia 2011, 14:46.
Kategorie: Apple, Ciekawostki, iPhone 4, Wydarzenia
Tagi: , , , , ,

2 komentarze. Napisz komentarz

 1. avatar

  chodaki4

  U mnie tak sie zaczęło przy sofcie 4.2.1 po miesiacu użytkowania.
  Po wgraniu softu 4.3 nadal sie grzał.
  Oddalem na gwarancji do salonu orange.
  Po tygodniu dostałem nowego iphona 4.
  Narazie chodzi na sofcie 4.2.1 i jest dobrze.
  Myśle ,że to wada telefonu nie softu inaczej by nie wymieniali.

 2. Jednak soft odgrywa w tym całym zdarzeniu znaczącą rolę. Różne rzeczy zmieniają w kolejnych wydaniach i czasami może coś się spaprać 😉