MapaMap Travel dla iPhone już 4 kwietnia! - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

IMAGIS S.A. producent MapyMap ogłasza przygotowania do premiery swojej najnowszej wersji nawigacji na telefony iPhone. Premiera odbędzie się 4 kwietnia bieżącego roku, produkt ma być tańszy od konkurencji oraz dostępny w licencji LIFE TIME.

Na 4 kwietnia bieżącego roku planowana jest premiera najnowszej wersji nawigacji MapaMap przeznaczonej na telefony iPhone. Będzie ona dostępna w sklepie internetowym App Store pod nazwą MapaMap Travel. Nowy produkt wprowadzi innowacyjny interface użytkownika dostosowany w swoim wyglądzie i logice działania do standardów przyjętych w urządzeniach mobilnych firmy Apple. MapaMap Travel oferować będzie te same dokładne mapy Polski, które dotychczas wykorzystywane były w systemach nawigacyjnych MapaMap, a nad których aktualizacją czuwa sztab specjalistów firmy IMAGIS.

MapaMap Travel oferowana będzie w tak zwanej licencji LIFE TIME. Oznacza to, że właściciel telefonu iPhone po zakupie MapyMap Travel będzie mógł z niej korzystać w sposób nieograniczony czasowo. Fakt ten będzie wyróżniał produkt na tle konkurencyjnych programów takich jak na przykład Automapa, która w wersji na iPhone działa tylko przez rok od zakupu. Producent MapyMap zapewnia również, że oferta na MapaMap Travel będzie atrakcyjniejsza cenowo.

IMAGIS SA producent MapyMap – jest polską firmą, która od 1992 roku dostarcza Systemy Informacji Geograficznej (GIS), tworzy mapy cyfrowe oraz systemy nawigacyjne. Doradza, szkoli oraz buduje i integruje systemy informatyczne z funkcjonalnością GIS.

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 192
Data opublikowania wpisu: niedziela, 3 kwietnia 2011, 8:00.
Kategorie: AppStore, Ciekawostki, iPhone 3GS, iPhone 4, Zapowiedzi gier i aplikacji
Tagi: , , ,

1 komentarz. Napisz komentarz

  1. avatar

    leonnelson

    Zastanawia mnie tylko czy beda chętni na tą aplikacje. MapaMap w zwykłych nawigacjach jest po prostu poraszką. Jeżeli ta na iphona bedzie miała takie samo pokrycie, to szkoda inwestować w coś takiego. Sam używam na iPhonie TomToma i jestem w 100% zadowolony. Plusem przemawiającym za MapąMap bedzie napewno cena. Myśle ze nie bedzie to wiecej nic 99zł, wiecej to juz przesada.