[KONKURS] The Fortress – najtrudniejsza łamigłówka na iOS? - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Wyobraź sobie sytuację, w której Twój umysł został uwięziony wewnetrz Twojej głowy i nie może dosięgnąć świata zewnętrznego. Wyobraź sobie wszystkie obawy i powody do zwątpienia, z którymi musisz walczyć w nowej, dziwnej sytuacji. Ciągle docierają do Ciebie i zaskakują cię przerażające obrazy i dziwne myśli. Co sie stało? Nikt nie wie… Ty nie wiesz! Musisz teraz rozwiązać tajemnicę, ułożyć zagadkę samego siebie. Musisz przełamać niezniszczalne mury Fortecy swojego umysłu.

Czy dasz radę sprostać wyzwaniu?

The Fortress to niepowtarzalna i unikalna łamigłówka. Jej idea jest prosta – rozwiąż wszystkie zagadki by znaleźć ostateczną odpowiedź. Brzmi prosto? Cóż… Spróbuj!

Cechy aplikacji:

 • wciągająca, zawiła i zaskakująca fabuła;
 • kilkadziesiąt intrygujących i nieszablonowych zagadek;
 • tajemnicza i pełna grozy ścieżka dźwiękowa;
 • pełna obsługa wszystkich wersji iOS od 3.0 włącznie;
 • szata graficzna dopasowana do Retina Display;
 • szata graficzna dopasowana do iPada.
 • Link do aplikacji w AppStore – kliknij

  UWAGA!
  Mamy kod promocyjny do rozdania dla pierwszej osoby, która zgadnie, jak ma na imię główny bohater gry. W ramach podpowiedzi dodam, że to bardzo popularne zarówno w Polsce, jak i w USA imię męskie.
  Odpowiedzi proszę umieszczać na naszym forum w tym temacie.

  Autor: Maciej
  Liczba odsłon wpisu: 189
  Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 14 marca 2011, 15:26.
  Kategorie: AppStore, Ciekawostki, KONKURSY
  Tagi: , , ,

  2 komentarze. Napisz komentarz

  1. avatar

   marko

   Świetna, wciągająca gierca! Szczerze polecam!

  2. avatar

   marko

   woooo! tydzień siedzenia przy iPhonie… tydzień wyjęty z życiorysu! ale sie udało przed chwilą wpisałem ostatnie hasło!! zajebiaszcza gra!! już czekam na drugą część!!