Kamera 1Mpix w kolejnej generacji iPada? - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Serwis 9to5mac analizując kod oprogramowania iOS 4.3 beta 2 natknął się na dosyć ciekawe informacje dotyczące iPadowej kamerki. Według tych informacji, byłaby ona umieszczona w tylnej części obudowy. Pytanie tylko po co? Będzie ktoś z Was robił zdjęcia iPadem? Owszem czasami może się przydać, ale czy rozdzielczość 1Mpix wystarczy do robienia dobrych zdjęć? Myślę, że nie. Co innego jeżeli umieściliby ją z przodu. FeceTime, Skype i te sprawy 🙂 Zobaczymy jak to będzie naprawdę, ale jeżeli rzeczywiście Apple zdecyduje się na taki krok, to sporo osób się rozczaruje.

Autor: Michał
Liczba odsłon wpisu: 114
Data opublikowania wpisu: wtorek, 25 stycznia 2011, 12:57.
Kategorie: AppStore, Ciekawostki, iPad, Nowości w firmware, Wydarzenia
Tagi: ,

2 komentarze. Napisz komentarz

 1. avatar

  divin

  A czy nie jest tak, że iPod ma kamerę 1Mp ?? przecież iOS 4,3 jest do wszystkich 4 urządzeń skąd pomysł, że dotyczy to iPada2 ? przecież to może być fragment pierwotnie przypisany do iPoda, a nie zmieniony bo nie ma go po co jeszcze modyfikować.

 2. avatar

  Wojtas

  ta druga kamera też do FaceTime. Nie pamiętacie jak Steve i cała reszta podniecali sie tym że można w iPhonie 4 przełączyć sobie kamerę z jednej na drugą.
  Pozatym do robienia zdjęć.