Themes: Kolejne zmiany w Cydii - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Tydzień temu została zapoczątkowana era zmian w Cydii. Pierwszą z nich było wprowadzenie listy zakupionych produktów, a kolejnym jest zmodernizowanie działu „Themes”.

Zmiany nie są bardzo duże oraz znaczą, mają jedynie na celu zwiększenie funkcjonalności oraz przejrzystości całego serwisu.

Jak można zauważyć na poniższym screenie dział „Themes” został podzielony na dwie podrzędne kategorie. Są to tematy HD oraz SD. Pierwsze z nich zostały przeznaczone dla iPhone’a 4 oraz urządzeń z wyświetlaczami Retina, a drugie dla pozostałych generacji iPhone’a oraz iPodów Touch. Szata graficzna tej kategorii pozostała bez zmian.

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 187
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 24 stycznia 2011, 5:00.
Kategorie: Ciekawostki, Cydia
Tagi: , ,

3 komentarze. Napisz komentarz

 1. avatar

  Wojtas

  Ja wczoraj sprzedałem swojego 3G i czekam na kuriera z iPhonem 4. Wraz ze sprzedażą 3G zakończył sie etap Jailbreaka w moim życiu.

 2. Żałujesz tego posunięcia? Zapewne nie, ponieważ czwórka to już konkretny sprzęt 😉

 3. avatar

  Wojtas

  nie żałuje. usunąłem wszystkie programy związane z JB. (zwolniło się blisko 1GB na dysku, tylko dodając do tego trzy softy. 3G wyzerowany i ma już nowego właściciela. ja czekam na moja przesyłkę a przez ten czas oglądam Keynote z WWDC 2010.
  A JB na 3G robiłem tylko dla odblokowania tapety, multitaskingu i % baterii. Teraz to bedę mial w standardzie.