PwnageTool: Jailbreak iOS 4.3 beta 1 - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Pojawiła się kolejna wersja PwnageTool, która daje możliwość wprowadzenia w tryb Jailbreak urządzeń z zainstalowanym iOS’em 4.3b1.

Na pierwszy rzut oka wszystko może wyglądać doskonale, jednak tak nie jest. Przy próbie zrobienia JB występuje bardzo poważny błąd związany z pamięcią RAM naszego urządzenia. Zlekceważenie go może skutkować awarią iPhone, której usuniecie jest kosztowne.

Aktualnie z najnowszego PwnageTool’a korzystają tylko doświadczeni programiści, którzy w jakiś sposób potrafią przebrnąć przez te problemy.
Nie zalecam stosowania tego rozwiązania przez niedoświadczonych użytkowników.

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 242
Data opublikowania wpisu: niedziela, 16 stycznia 2011, 13:39.
Kategorie: Apple, Ciekawostki, iPhone 4, Jailbreak
Tagi: , , , ,

9 komentarzy. Napisz komentarz

 1. avatar

  DnL

  Przetestowane, robiłem to cztery razy, wywalało jakieś błędy dziwne, iPhone nie chciał się raz właczyć. Jeszcze problemu z Ramem nie zauważyłem, działa jak powinno, zobaczymy, czas pokaże co będzie dalej.

 2. Słyszałem, że trzeba jakiś wirtualny RAM stworzy i inne kombinacje, aby wszystko było dobrze. Jednak jeśli działa normalnie 🙂

 3. avatar

  DnL

  Jest dobrze, oby nie zapeszyć :))

 4. avatar

  Wojtas

  nie rozumiem po co robic JB bety systemu. Przecież za tydzień, dwa wyjdzie kolejna wersja i znowu to samo.

 5. Kolega DnL testuje wszystkie narzędzia, które pojawiają się w internecie 😉

 6. avatar

  terrorizer

  A może na blogu pojawiłby sie poradnik do JB tethered 4.2.1? Może niektórzy pomyślą żeby poczekać na tethered (który ma podobno wyjść po premierze iOS 4.3) ale mi nie chce sie czekać 🙂

 7. Możemy w zasadzie nad tym pomyśleć, jeśli bardzo tego potrzebujecie.

 8. avatar

  terrorizer

  Ja bardzo bym chciał 🙂 Dostałem nowego iPoda Touch 4G w sobotę i chce się nim pobawić

 9. Mam nadzieję, że masz Mac’a bo na innych systemach JB nie zrobisz. Zaraz skrobnę ten poradnik, jednak nie będzie screenów.