[Film] Wyciekły elementy nowego iPhone’a - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Po kilku zdjęciach nowego iPhone’a opublikowanych przez SmatPhone Medic w internecie pojawił się filmik prezentujący iPhone’a 5. W materiale pokazane są różnice wewnętrzne jak i zarówno zewnętrzne pomiędzy iPhone’m 4, a odnalezionym prototypem.

Apple za wszelką cenę chce usunąć opublikowany filmik. W tym celu podjęło już kilka działań, ale na marne. Użytkownicy kopiują film i wgrywają go na nowo po każdym usunięciu.
Bardzo możliwe, że filmik zaraz zniknie, więc radzę szybko oglądać i zapamiętać jak najwięcej szczegółów.

Zapraszam do obejrzenia materiału oraz wyrażenia swojej opinii na jego temat…

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 190
Data opublikowania wpisu: czwartek, 6 stycznia 2011, 15:06.
Kategorie: Apple, Ciekawostki, Wydarzenia
Tagi: , , , , ,

1 komentarz. Napisz komentarz

  1. avatar

    fellert

    Czyli co apple poszło po rozum i zrobi poprawioną 4 nie różniącą się niczym tylko bez błędów technologicznych itp na które skarżyli się wszyscy za 2 tyle co kosztowała 4 . Smiech.