Sprzedaż Apple TV osiągnęła milion sztuk! - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Firma Apple opublikowała wczoraj komunikat prasowy dotyczący sprzedaży nowego Apple TV. Jeśli już pojawia się notka na ten temat ze strony firmy z Cupertino wiadomo, że chcą się czymś pochwalić. Tym razem treść wiadomości informuje nas o tym, że ogólna liczba sprzedanych sztuk tego urządzenia właśnie osiągnęła 1.000.000.

Jednak oficjalnego komunikatu w tej sprawie jeszcze nie ma. Tekst napisany wyżej jest jedynie moimi przypuszczeniami, a raczej nadinterpretacją, może i trafną. Narazie liczba sprzedanych Apple TV krąży około 1 miliona.

Poniżej znajdziecie treść oryginalnej informacji prasowej, w której widnieje zwrot „expects sales”, czyli wiadomo o co chodzi…

Apple today announced that it expects sales of its new Apple TV to top one million units later this week. The new Apple TV offers the simplest way to watch your favorite HD movies and TV shows and stream content from Netflix, YouTube, Flickr, and MobileMe — all on your HD TV, for the breakthrough price of just $99. iTunes users are now renting and purchasing over 400,000 TV episodes and over 150,000 movies per day.

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 64
Data opublikowania wpisu: środa, 22 grudnia 2010, 13:10.
Kategorie: Apple, Ciekawostki, Wydarzenia
Tagi: , ,

5 komentarzy. Napisz komentarz

 1. avatar

  Wojtas

  Żeś wyprzedził Apple. Z tej notki wynika że spodziewają się sprzedaży milionowego urządzenia w tym tygodniu a nie że sprzedali milion urządzeń.
  Nawet w tłumaczu google można to elegancko przetłumaczyć a i bez niego chyba da się zrozumieć te dwa słowa „expects sales”.

 2. Dokładnie tak, jednak wydaje mi się, że jutro ten rekord padnie, a ja już nie będę mógł dodać o tym wpisu. Od jutra do kolejnej środy jestem nieobecny.

  Jednak na blogu coś się pojawi. Zdradzę wam tajemnice, że jutro pierwszy konkurs się opublikuje 😉

 3. Jednak trochę wyprostowałem swój tekst. Stwierdziłem, że jest to za duża nadinterpretacja z mojej strony. Teraz chyba lepiej brzmi?

 4. avatar

  Wojtas

  tu nie chodzi o jakiś atak na ciebie tylko przeczytalem na innych blogach że w tym tygodniu sprzedaż Apple TV osiągnie 1 milion sztuk i tak trzebabylo zatytułować wpis.

 5. Nie odebrałem tego jako atak 😉 Błąd jest całkowicie po mojej stronie i nie ma co dyskutować.