iPhone’owe, małe, świetne, dla gadżeciaży i entuzjastów - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Na poniższym zdjęciu możemy zobaczyć zestaw breloczków, który składa się dokładnie z sześciu sztuk. Pięć z nich to na pewno znane Ci ikony z iPhone’a i poniekąd z iPod’a. Wśród całego kompletu jest jednak malutka perełka, którą jest logotyp Mac’a.
Moim zdaniem jest to bardzo dobra alternatywa na świąteczny prezent.

Koszta takiego zestawu wynosi około 15zł plus ewentualne koszty przesyłki. Zapraszam na stronę dystrybutora

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 265
Data opublikowania wpisu: piątek, 17 grudnia 2010, 16:49.
Kategorie: Ciekawostki, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone Lifestyle, iPod
Tagi: , , ,

3 komentarze. Napisz komentarz

 1. avatar

  Maciej

  Oj coś słabo jeżeli chodzi o świeżość „newsa” (ta nowość jest od Lutego br…). A „logotyp Maca” to ikonka Findera… Brak słów.

 2. Wszystko co jest publikowane na blogu nie musi być przecież newsem. Jeśli chodzi o ikonkę Finder’a to doskonale zdaje sobie sprawę z tego co napisałem. Finder dostępny jest na Mac’u i z tym głównie się nam kojarzy, więc stąd takie określenie z mojej strony.

 3. avatar

  Wojtas

  Jezu ludzie przestańcie narzekać. Widać Polacy to taki naród który zawsze musi narzekać. Nie dość że facet zamieszcza jakieś ciekawe informacje to jeszcze źle. Może nie są to niewiadomo jakie informacje ale zawsze są ciekawostki. Ja akurat nie słyszałem o takim czymś a bardzo fajne takie breloki.