Epic War [+KONKURS] - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Pewnie większość z Was grała kiedyś w swoim życiu w podobną grę na jakimś portalu z grami flash 🙂 Zasady gry są bardzo proste. Musimy ustawić broń w takim miejscu, aby różne dziwne stwory nie przedostały się w dane miejsce na planszy. Bardzo wciągająca gra. Niżej wstawiam filmik, abyście mogli zobaczyć dokładnie jak to wszystko wygląda 🙂

Epic War kosztuje 0,99$. Dla naszych czytelników mamy 3 promocyjne kody na grę 🙂 Znajdują się one poniżej. Kto pierwszy ten lepszy!

H6PAMRT6FR77
46WLHKMLRLKJ
3NLTY4P79JTT

Autor: Michał
Liczba odsłon wpisu: 125
Data opublikowania wpisu: piątek, 19 listopada 2010, 18:46.
Kategorie: AppStore, KONKURSY, Recenzje aplikacji i gier
Tagi: , , , ,

5 komentarzy. Napisz komentarz

 1. avatar

  bar-trek

  Kod 46WLHKMLRLKJ wykorzystany. Dzięki! 🙂
  Szkoda tylko, że grafika nie jest przystosowana do retiny, ale i tak fajna gierka 😉

 2. avatar

  Wojtas

  Wziąłem kod H6PAMRT6FR77. Dzięki bardzo.

 3. avatar

  omEn

  3NLTY4P79JTT Wykorzystany 🙂
  Dzięki.

 4. avatar

  Bysiu

  Witam,
  Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na Najlepszy Blog Firmowy Roku 2010 w Polsce.

  To już trzecia edycja konkursu. Minione cieszyły się dużym zainteresowaniem blogujących firm , oraz mediów i branży. W Konkursie na Blog Firmowy Roku 2009 wzięło udział ponad 100 blogów.

  Organizatorem jest Dominik Kaznowski – wieloletni praktyk marketingu interaktywnego, autor znanego bloga kaznowski.blox.pl i wielu publikacji, m.in. książki „Nowy marketing w Internecie.”

  Celem konkursu jest wyłonienie wyróżniających się blogów korporacyjnych, integracja skupionego wokół nich środowiska oraz popularyzacja bloga jako efektywnego narzędzia PR.

  Blogi będą oceniane w następujących kategoriach: blog młody (3-6 miesięcy), blog dojrzały (6-12 miesięcy), blog profesjonalny (powyżej 1 roku), blog instytucji (istniejący minimum od 3 miesięcy).

  Zgłoszenia/przyjęcia będą przyjmowane do 30 dnia listopada do godziny 23:59.

  Swojego bloga do konkursu najlepiej zgłaszać wpisując jego adres + nazwę firmy w komentarzu pod http://blogifirmowe.wordpress.com/2010/09/14/to-jedziemy-blogi-firmowe-anno-domini-2010/

  Szczegóły: blogifirmowe.wordpress.com
  Pozdrawiam

 5. Niestety z tego co wiem my nie jesteśmy blogiem firmowym 😉