Skyfire – produkt tak dobry, że wstrzymano sprzedaż - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Skyfire okazał się zbyt dużym sukcesem dla deweloperów. W ciągu kilku godzin od pojawienia się aplikacji w AppStore, osiągnęła ona jedno ze szczytowych miejsc na liście najlepiej sprzedających się programów i zajęła trzecią lokatę najlepiej opłacanych aplikacji w rankingu ogólnym.

Firma, która wydała produkt nie liczyła się z tak dużą sprzedażą produktu i po prostu nie podołała… sprzętowo.

Aplikacja działała prawidłowo przez pierwsze kilka godzin, ale nagły wzrost liczby użytkowników obciążył serwery Skyfire do maksimum przez co użytkownicy zetknęli się ze spadkiem jakości odbioru sygnału wideo.

Z tego właśnie powodu aplikacja Skyfire musiała zostać wstrzymana w AppStore. Deweloperzy teraz muszą dostosować swoją moc i ilość serwerów do zaspokojenia aktualnego popytu na produkt.

Ci użytkownicy, którzy mieli okazję zakupić Skyfire spotkali się z pozytywnymi wrażeniami, takimi jak łatwość obsługi interface’u oraz obraz dobrej jakości. Wielu doceni to, że teraz może oglądać swoje ulubione klipy filmowe nie tylko na komputerze, ale również na iPhonie, w drodze do pracy czy domu.

Za ModMyI

Autor: Adrian
Liczba odsłon wpisu: 161
Data opublikowania wpisu: czwartek, 4 listopada 2010, 21:02.
Kategorie: AppStore, iPhone 4, Recenzje aplikacji i gier
Tagi:

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.