Czy szufelka zostanie zaktualizowana? - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Nigdy nie lubiłem pierwszego września, ale w tym roku czekam na ten dzień wyjątkowo niecierpliwie 🙂 Raczej pewny jest fakt, że zobaczymy odświeżoną wersję iPoda Touch. Jakie miałby udoskonalenia? Na pewno długo oczekiwaną przez wszystkich kamerę. Ja jednak zastanawiam się, czy Apple pokusiło się o ulepszenie swojego najmniejszego iPoda, czyli iPoda Shuffle. Urządzenie zostało zaprezentowane w 2005 roku. Ostatnia aktualizacja miała miejsce w marcu 2009 roku. Pozostaje pytanie o co mógłby zostać rozszerzony ten model? O wyświetlacz? Biorąc pod uwagę, że to produkt firmy Apple, to pewnie dotykowy. Jak sądzicie, czy wraz z dotykowym iPodem Shuffle dostawalibyśmy pasek, który umożliwiłby noszenie urządzenia na ręce? W ten sposób powstałoby coś podobnego do koncepcji iWatch. Co sądzicie na ten temat?

Autor: Michał
Liczba odsłon wpisu: 78
Data opublikowania wpisu: niedziela, 29 Sierpień 2010, 12:55.
Kategorie: Apple, Ciekawostki, iPod
Tagi: ,

4 komentarze. Napisz komentarz

 1. avatar

  wojtas

  Jeśli będzie takie coś w stylu „iWatch” to na pewno kupię. I jeśli miałaby to być hybryda iPoda z zegarkiem to liczę na Buetooth i mozliwośc sparowania z iPhonem/iPadem. Np. widzę przychodzące połączenie, smsa, email itp.

 2. avatar

  nevoX

  Nawet jeśli nie będzie paska w zestawie, to raz, dwa jakiś producent podchwyci pomysł i stworzy jakiś pasek albo bransoletę.

  Nigdy nie miałem potrzeby kupna na stałe iPoda innego niż Touch, ponieważ on dawał mi wszystko w jednym, a do tego używane 2G kosztowały grosze. Jednak jeśli wyjdzie iPod w takiej konwencji jak powyżej. To z przyjemnością kupię.