MacBook Air SUPREME Platinum Edition! - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Dzisiaj na blogu zagości kolejny produkt firmy Stuart Hughes, tym razem będzie to MacBook Air SUPREME Platinum Edition. Kolejny z ekskluzywnych produktów najlżejszy z MacBook’ów, ale jak to będzie wyglądało w tym przypadku? Trochę masy mu przybędzie poprzez upiększanie go.

Moim zdaniem ten rodzaj Mac’a przeznaczony jest dla osób, które boją się o swoje bezpieczeństwo. Platynowa obudowa zapewni nam ochronę nawet przed ciężką amunicją. Chociaż można również rzuć w przeciwnika taki 7 kilogramowym kolosem.

Jak zwykle jedyną przeszkodą jest cena produktu, która wynosi £319,995. Jest to trochę dużo, ale biorąc pod uwagę materiały czy prestiż posiadania takiego unikalnego urządzenia niektórzy mogą się skusić.

Co sądzicie o tym MacBook’u? Podoba wam się?

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 382
Data opublikowania wpisu: czwartek, 29 lipca 2010, 5:00.
Kategorie: Apple, Ciekawostki
Tagi:

3 komentarze. Napisz komentarz

  1. Wygląda nieźle, ale 7kg ?!?! No way !!!

  2. Tyle to nawet nie ważą bardzo stare laptopy 😉

  3. avatar

    MK

    Mam taki i naprawdę jest ciężki. Na szczęście na stronie Stuart Hughes można kupić zamykaną na szyfr platynową walizkę na platynowych kółkach do przewożenia. Wyściełaną luksusowym czerwonym jedwabiem z wgłębieniem specjalnie na laptop.