Spirit: Jailbreak trzech urządzeń Apple możliwy za pomocą jednego narzędzia! - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Kilka godzin temu zostało wydane narzędzie o nazwie Spirit, dzięki któremu możemy wprowadzić w tryb Jailbreak trzy urządzenia Apple. Tymi urządzenia są: iPad, iPod oraz iPhone.

Jak dotąd jest to najszybszy sposób Jailbreak’a. Wszystko co musimy zrobić to uruchomić Spirit’a, podłączyć urządzenie do komputera oraz nacisnąć przycisk Jailbreak. Po chwili oczekiwanie nasze urządzenie posiada Jailbreak’a. Prawda, że łatwe?…

UWAGA!
Spirit jest pierwszym narzędziem, dzięki któremu wprowadzimy iPhone’a 3GS w stały tryb Jailbreak.

Windows:
[POBIERZ SPIRIT]

Mac:
[POBIERZ SPIRIT]

Autor: Maciej
Liczba odsłon wpisu: 162
Data opublikowania wpisu: poniedziałek, 3 Maj 2010, 15:03.
Kategorie: iPad, iPhone 3GS, iPod, Jailbreak, Wydarzenia
Tagi: , ,

13 komentarzy. Napisz komentarz

 1. avatar

  Michał

  Warto dodać, że jest to pierwsze narzędzie, które umożliwia wprowadzenie w trwały tryb JAILBREAK iPhone 3GS 🙂

 2. Jeśli chodzi o pierwszy raz to trzeba wspomnieć również o iPad’zie. Dla niego też jest to pierwszy raz 😉

 3. avatar

  Janek

  niema co się podniecać niestety… Jeśli masz 3gs z softem 3.1.2 i zdjętego simlocka blacks0wem to masz problem, a to dlatego żeby spirit działał musisz wgrać czysty soft, a jak wiadomo itunes nie pozwoli Ci wgrać ponownie 3.1.2. Musisz wgrać 3.1.3 odblokować spiritem i założysz sobie simlock.

 4. avatar

  Janek

  zapomniałem dodać że na stronie twórcy programu można poczytać, że praktycznie każdy ma jakiś problem z tym programem. powoduje on mnóstwo błędów. Trzeba czekać na ostateczną wersję, a także unlock.

 5. Jeśli chodzi o błędy to występują one najczęściej z systemem Windows 7. W przypadku innych systemów wszystko idzie gładko.
  Nie musisz wgrywać przecież softu 3.1.3, 3.1.2 również spokojnie wgrasz. Musisz wybrać wtedy soft z danej lokalizacji np. dysku twardego, a nie ściągać przez iTunes.

 6. avatar

  Janek

  MAciek a próbowałeś wgrać 3.1.2 drugi raz do 3gs? Jak masz 3gs z 3.1.2 i próbujesz odtworzyć soft to w połowie pojawia się komunikat że nie można odtworzyć softu. Itunes zablokował możliwość wgrywania starszego softu do 3gs. W 3g i 2g idzie normalnie.
  Jeśli chodzi o funkcjonowanie spirita to problemy są nawet na macu. Pojawia się problem z brakiem cydii, kasowaniem wszystkiego co miałeś w tel (kontakty, zdjęcia) a także znikają aplikacje. Program wyszedł na „siłę” i nie był za długo testowany.

 7. Błędy powinny zostać poprawiona za kilka dni. Trzeba czekać na ostateczną wersje 😉

 8. avatar

  Patryk

  No tak moze i masz racje. Ale kazdy madry, przed jailbreakiem powinien zapisac wszystko co sie ma na iPhonie, iPadzie itp. Wiec jak im cos zniknie to tylko do siebie moga miec pretensje.

 9. Wiele osób zrobiło już Jailbreak’i za pomocą tego programu i nie mieli żadnych problemów 🙂
  Dużą rolę w całym tym procesie odgrywa komputer jakiego używamy.

 10. avatar

  mateo112

  Ciekawe jak długo będzie trzeba czekać na sim locka. Mam 3GS zablokowanego i będę dziś próbował. wieczorkiem dam znać jak mi poszło.
  opiszę na iphonesupport.pl

 11. Jak już wykonasz tą operacje to w komentarzu umieść link do tematu na forum. Wtedy każdy będzie wiedział gdzie szukać 😉

 12. avatar

  ROBEK

  ale jesteście śmieszni. ja ma 3g i normalnie przez itunes upgrade do 3.1.3 a potem spirit i wszystko gra i śmiga. jak ktoś uważa że mu coś zniknęło to nie umie w ogóle obsługiwać iphonea i itunes – przecież są kopie zapasowe – nic nie może zniknąć… oj chłopaki… ja testuję jailbreak od ipod taczki 1g kiedy w polsce jeszcze nie było oficjalnie iphonea i spirit jest najbanalniejszym sposobem

 13. avatar

  mateo112

  http://iphonesupport.pl/viewtopic.php?f=42&t=394

  niestety z nieaktywowanym 3GS 32GB nie działa, a mój jest nieaktywowany bo nie mam oryginalnej karty z Norwegii.
  Czekam na kartę (koleżka ma mi podrzucić bo wraca z stamtąd i zapodam kolejną próbę)