Wcale nie tak skromnie - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Wczoraj, gdy zobaczyłem okno z aktualizacją oprogramowania w iTunes, zdziwiłem się, że lista zmian jest tak krótka. Okazuje się, że nie jest wcale tak skromnie 😀 Tutaj zamieszczono listę wszystkich poprawek jakie zostały dodane w najnowszej wersji softu. Apple twierdzi, że ogólnie poprawiło bezpieczeństwo systemu. Użytkownicy, którzy zainstalowali na swoich urządzeniach iPhone OS 3.1.3 twierdzą, że nie ma już problemów z wi-fi i ogólnie cały system jest bardziej stabilny. Niestety na razie nie mogę przetestować systemu na swoim telefonie, ponieważ mam ściągniętego sim-locka przez blacksn0w. Jeżeli macie zainstalowane 3.1.3 to napiszcie w komentarzach jakie macie pierwsze wrażenia 😉

Autor: Michał
Liczba odsłon wpisu: 22
Data opublikowania wpisu: środa, 3 lutego 2010, 15:39.
Kategorie: Apple, Ciekawostki, Nowości w firmware, Wydarzenia
Tagi:

11 komentarzy. Napisz komentarz

 1. avatar

  Janek

  srututu pęczek drutu. Wywalili 3.1.3 zaraz po ukazaniu się kolejnej wersji redsn0w. Co za zbieg okoliczności:) wszystkie te zmiany nie mają sensu już od softu 3.0 i służa uniemożliwianiu ściągnięcia simlocka i odblokowania telefonu.

 2. avatar

  Michał

  Chyba oni nie myślą, że ludzie są tak naiwni i zaktualizują firmware tylko dlatego, że napisali o większym bezpieczeństwie 😀 Chociaż na pewno już ktoś zaktualizował z tego powodu.

 3. Zwykli użytkownicy, którzy nie robią JB pewne od razu zaktualizowali oprogramowanie 😉 Zależy kto co wie.

 4. avatar

  Janek

  na dev teamie jakiś gość już po 15 minutach od momentu ukazania się softu napisał, że zaktualizował i simlock się założył:) i prosi o pomoc. Mam nadzieję, że ta gra w kotka i myszkę z applem zakończy się jak zwykle zwycięstwem jailbreakowców:) Liczę, że tym razem wypuścili red-a na podpuchę, apple łyknął przynętę i za chwilkę będą odpowiednie narzędzia do zabawy.

 5. avatar

  Michał

  Śmiać sie chce 😀

 6. avatar

  WojtaSS

  A ja mam nadzieję że już niedługo Apple tak zabezpieczy nowe iPhony że nie da się zrobić Jailbreaka. I najlepiej jakby to zrobili przy sofcie 4.0.

 7. avatar

  Michał

  Nie ma zabezpieczenia, ktorego nie sa sie obejsc. Owszem moga sobie zabezpieczac, ale niech do softu dodadza te fukcje, ktore dostepne sa po jailbreak’u 🙂

 8. avatar

  Janek

  Wojtass to tak jak Ty byś nie jeździł autem i zabraniałbyś jeździć innym. Nie chcesz nie korzystaj ale po co mieć nadzieję, żeby inni nie mogli wykorzystać iphone w 100%????
  Póki człowiek tworzy te zabezpieczenia póty człowiek będzie je łamał:)

 9. avatar

  Michał

  Jeżeli Apple chce zmniejszyć liczbę odblokowanych urządzeń musi wprowadzić sporo zmian… 🙂 Ale osobiście uważam, że to się nigdy nie skończy. Nie jest chyba możliwe stworzenie idealnego oprogramowania. Zawsze się znajdzie coś co można doinstalować i ulepszyć.

 10. avatar

  geerz

  Janek, jak Ci sie nie podoba to kup sprzet innej firmy, ktory da Ci mozliwosci, ktorych potrzebujesz. Mi jak nie odpowiada Fiat to kupuje Honde, a nie robie wiesniacki tuning.

 11. avatar

  Michał

  Porównujesz JAILBREAK do wieśniackiego tuningu… ? Ciekawe 😀 W tym problem, że chyba nie ma lepszego od iPhone’a. Przynajmniej dla mnie.