Rozwiązanie problemów z Wi-Fi - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Duża liczba użytkowników narzeka na Wi-Fi po aktualizacji oprogramowania do wersji 3.1 lub 3.1.2. Większość tych użytkowników zauważyła problemy po instalacji blacksn0w, czyli aplikacji od GeoHot’a, która pozwala na zdjęcie sim-locka z iPhone’ów z basebandem w wersji 05.11.07. Sam GeoHot szuka przyczyn tych problemów. Haker uważa, że jest to w pewnym stopniu jego wina, skoro większość osób,0 deklaruje problem po jailbreak’u i ściągnięciu sim-lock’a. Jest pewien sposób, który powinien naprawić problem z Wi-Fi. Jak wiadomo iPhone bez Wi-Fi jest jak dom bez dachu albo obiad bez zupy :D. Jeżeli u Was występuje jakikolwiek problem z sieciami wi-fi to:

Wejdźcie w Ustawienia—>Ogólne—>Wyzeruj—> wybieramy „wyzeruj ustawienia sieciowe” Takim oto sposobem wymażemy wszystkie informacje dotyczące obsługi sieci. Dużej liczbie osób ten sposób pomógł, jednak nie wszystkim..

IMG_0051

Autor: Michał
Liczba odsłon wpisu: 19
Data opublikowania wpisu: czwartek, 12 Listopad 2009, 15:26.
Kategorie: Ciekawostki, Tutoriale
Tagi:

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.