Lockerz na iPhone - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Zapewne większość z was słyszała o stronie lockerz.com, na której zbieramy punkty poprzez codzienne logowanie się, odpowiadania na pytania ankiet i zapraszanie innych użytkowników. Firma jest autentyczna i w 100% uczciwa. Polacy mają swojego bloga i forum poświęconego temu właśnie serwisowi: lockerz.com.pl, więc możecie sobie poczytać co i jak. W Cydii pojawił się program Lockerz. Gdy wejdziemy w aplikacje zostanie nam wyświetlona strona lockerz.com, na której musimy się zalogować.

2

Program nie robi nic innego, jak powiększa nam stronę abyśmy wszystko dobrze widzieli i nie musieli ciągle przybliżać sobie palcami. Po zalogowaniu możemy w pełni zarządzać swoim kontem lockerz.com 😉

3

Rejestracji do lockerz.com możecie dokonać jedynie poprzez zaproszenie od użytkownika, który posiada już konto. Zrobiłem stronę, która wysyła zaproszenia na podany adres e-mail. Jedyne co musimy zrobić to wpisać adres, na który ma zostać wysłane zaproszenie i kod z obrazka.

http://lockerz.mojeakwarium.eu/

Zaproszenia są wysyłane z mojego konta. Mam konto już chyba z miesiąc i nie dostałem od lockerz jak na razie żadnego spamu 😉 Oby tak dalej. Zgromadzone punkty możemy wymienić na fantastyczne nagrody! Są to między innymi iPody Nano, iPody Touch, Macbooki, gry komputerowe, gadżety do iPhone/iPod oraz wiele wiele innych super rzeczy! Nie tylko jest elektronika 😉 są także lakiery do paznokci, okulary przeciwsłoneczne, suszarki do włosów 😉 Zachęcam do udziału, bo moim zdaniem warto 🙂 Pozdrawiam.

Autor: Michał
Liczba odsłon wpisu: 8
Data opublikowania wpisu: sobota, 24 Październik 2009, 10:52.
Kategorie: Ciekawostki, iPhone 3GS, iPhone Tuning, iPod, Recenzje aplikacji i gier
Tagi:

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.