Snow-Tower – Icy Tower na iPhone’a - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Jeśli szukacie substytutu kultowej gry Icy Tower – Snow-Tower jest taką opcją. Na grę natknąłem się wczoraj przypadkowo. Oprawa bardzo podobna do tej z wersji komputerowej – niska cena – zobaczymy.

Pierwsze wrażenia? Gra w języku francuskim – choć w opcjach jest możliwość ustawienia wersji English, to i tak jest tylko częściowo przetłumaczona. Dwa warianty ekranu: normalny pionowy i w landscape. Również sterowanie przy użyciu palca do poruszania i skakania bohaterem lub ruchami telefonu. Po przekroczeniu pewnej ilości punktów możliwość gry „nowymi postaciami” – odróżnia je tylko ubiór. W samą grę grałem krótko, od razu zniechęciły mnie oba nieudane systemy sterowania. Zdecydowanie lepszą opcją były by przyciski na ekranie. Sama postać jest „nadsterowna”… ślizga się z boku na bok co utrudnia skoki. Ba! często gęsto psując całą rozgrywkę. Choć szata graficzna przypomina pierwowzór z PC to appka ni jak ma się do grywalności oryginału… Przy drugim i kolejnych uruchomieniu gry, aplikacja zabrała mi ponad 40 MB RAMU na rozruch aplikacji (przy nie oczyszczeniu pamięci – wyłącza się), a ma tylko 6MB pojemności i nie jest mocno skomplikowana..

Grę polecam fanom i wytrwałym graczom..

Snow-Tower w wersji 1.0… miejmy nadzieję, że autor poprawi swój produkt..

Gra również w wersji LITE, zainteresowanych zachęcam najpierw do wypróbowania wersji darmowej.

Gra dostępna w AppStore od 28 lipca 2009r.

Waga: 5,6MB, Cena 1,59 Euro

Autor: Adrian
Liczba odsłon wpisu: 79
Data opublikowania wpisu: wtorek, 22 września 2009, 14:22.
Kategorie: AppStore, Bez kategorii, Recenzje aplikacji i gier
Tagi:

Brak komentarzy

Dyskusja została wyłączona na tej stronie.