Zmiany w AppStore!;) - SwiatiPhone.com – Blog Apple, iPhone, iPod, iPad oraz Mac, Sklep iPhone, Akcesoria do iPhone i iPad

Funkcja ta nie jest jeszcze znana i miała być przedstawiona na WWDC ’09. Jak już pewnie wiemy możemy nadać maxymalnie pięciu komputerom prawa jednego konta iTunes.

Nową funkcją jest to, że np w rodzinie mamy 3 iPhone’y, płacimy tylko raz za daną aplikację i możemy ją zainstalować na wszystkich 3 iPhone’ach;)!

Mówiąc ogólnie będzie możliwe współużytkowanie aplikacji z przyjaciółmi;)!

Bardzo ciekawa sprawa i mam nadzieje, że to nie jest zwykła plotka!

Więcej informacji w dalszej częsci artykułu…

Apple myśli nad systemem sponsorowań. Miałoby to wyglądać mniej więcej tak:
Znajomy bawi się naszym telefonem i podoba mu się jakaś aplikacja. Następnie postanawia ją kupić. Jeżeli kupi aplikację dzięki nam, to my dostaniemy specjalne punkty na konto iTunes, które będzie można wymienić na różne rzeczy;) (muzyka, aplikacje, gry itp.)
Polecamy aplikację znajomemu, on ją kupuje, my otrzymujemy punkty;)

Autor: Michał
Liczba odsłon wpisu: 16
Data opublikowania wpisu: piątek, 5 Czerwiec 2009, 15:01.
Kategorie: AppStore, iPhone Tuning, iTunes, Nowości w firmware, Wydarzenia
Tagi:

3 komentarze. Napisz komentarz

 1. Przeciez juz w tej chwili jest taka mozliwosc! Mam wiele aplikacji kupionych na spolke z moim przyjacielem. Myslalem ze o tym wszyscy wiedza, jesli nie to musze napisac tutorial na http://www.iphone24.info
  Pozdro.

 2. avatar

  Michalinho90

  Oczywiście, że jest taka możliwość. Wystarczy nadać komputerowi odpowiednie prawa konta w iTunes… Ale nie ma możliwości zbierania punktów i wymieniania je na różne rzeczy, które znajdują się w iTunes Store;)

  Pozdrawiam

 3. Tak,ale moj komentarz dotyczyl zdania – „Nową funkcją jest to, że np w rodzinie mamy 3 iPhone’y, płacimy tylko raz za daną aplikację i możemy ją zainstalować na wszystkich 3 iPhone’ach;)!”
  To nie jest nowa funkcja i wystarczy sie tylko zalogowac w odpowiednim koncie, pobrac aplikacje, wylogowac, zalogowac druga osobe, sync i gotowe. Pozdro